Нерухомість і інші об’єкти цивільного права

Нерухомість – це особливий товар, який має цілу низку властивостей. У цивільному законодавстві більшості країн світу об’єкти цивільних прав поділяються на рухомі та нерухомі речі. Більшість операцій з нерухомістю в Україні схильні до юридичних ризиків, можливості втрати права власності, появи збитків у зв’язку з помилками при укладанні договорів, появи претензій третіх осіб, наявності невиявлених обтяжень об’єкта нерухомості. Юридичні ризики обумовлені складністю і розгалуженістю нормативного регулювання ринку нерухомості та потенційною можливістю виникнення ситуацій, коли будуть порушені інтереси власника або користувача нерухомості, а також інших осіб. Адвокатське бюро “Бізнес Банкінг Консалтинг” розробляє і здійснює заходи, що дозволяють запобігати ризикам і знижувати ймовірність їх настання. Адвокати бюро супроводжують більшість угод з нерухомістю, передбачених чинним законодавством, забезпечують законність угоди на будь-якому з етапів, починаючи від підготовки та перевірки документації і закінчуючи оцінкою юридичної чистоти всієї процедури в цілому.
Адвокатське бюро “Бізнес Банкінг Консалтинг” також супроводжує повний цикл операцій з автомобільним транспортом, обладнанням й іншими об’єктами рухомого майна.
Для ознайомлення з послугами Адвокатського бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг», які надаються в рамках практики «Нерухомість і інші об’єкти цивільного права», пропонуємо перейти за вказаними нижче посиланнями і обрати послугу, яка Вас зацікавила.

Послуги для юридичних осіб.

Послуги для фізичних осіб.