Думка про необхідність спростування системи державного контролю за бізнес-сектором

Президент України Володимир Зеленський висловив думку про необхідність спростування системи державного контролю за бізнес-сектором. Він запропонував утворити єдину інституцію, яка матиме ексклюзивні права на проведення перевірок бізнесу.

“Хабарі — це неприпустимо, і бізнес буде захищений”, — наголосив Зеленський під час інтерв’ю, проведеного Наталією Мосейчук, як повідомляє Інтерфакс-Україна.

Президент відзначив, що його економічні консультанти регулярно зустрічаються з представниками бізнесу для обговорення актуальних питань. Однак, як він зазначив, такий підхід не є системним рішенням проблеми.

“Бізнесу не потрібні перевірки, і вони розпочалися тому, що держава знову зосередилася на них. Тут потрібно знайти баланс, особливо в умовах війни, між національними та міжнародними інтересами”, — сказав Зеленський.

Він додав, що не зробивши змін у системі перевірок, Україна може стикнутися з труднощами під час майбутніх перемовин про вступ до Європейського Союзу.

Зеленський закликав бізнес-спільноту активно участі в обранні цієї єдиної організації, яка буде відповідальною за перевірки, та визначенні її лідера.