Банківське і фінансове право

Уже стала аксіомою теза про те, що банки грають ключову роль в економіці будь-якої країни. Однак в українських реаліях відносини, які складаються в межах банківської системи, об’єктивно потребують злагодженого механізму правового регулювання. Отже, фінансові угоди, операції та суперечки вимагають не тільки хороших знань і досвіду в сфері банківського та фінансового права, а й у сфері економіки в цілому. Адвокати нашого бюро мають не тільки глибокі знання у вказаних вище галузях, а й багаторічний досвід роботи в банківських і фінансових установах.

У сферу діяльності Адвокатського бюро “Бізнес Банкінг Консалтинг” входить надання юридичних послуг для правовідносин, які виникають при взаємодії з банками, фінансовими установами, Фондом гарантування вкладів, юридичними і фізичними особами. Адвокати бюро надають широкий спектр рішень задач, які виникають у суб’єктів правовідносин банківського і фінансового права. Адвокатське бюро “Бізнес Банкінг Консалтинг” врегулює спірну ситуацію в банківсько-фінансовій сфері та створить стійкий механізм захисту бізнесу з урахуванням нормативно-правових актів. Оперативне реагування на зміну банківського і фінансового законодавства, а також знання нових тенденцій ринку дозволяє використовувати в роботі унікальні інструменти захисту своїх клієнтів.
Вважаємо своїм основним завданням захистити інтереси наших клієнтів, що є умовою їхнього фінансового благополуччя і стабільності.
Для ознайомлення з послугами Адвокатського бюро “Бізнес Банкінг Консалтинг”, які надаються в рамках практики “Банківське та фінансове право”, пропонуємо перейти за вказаними посиланнями і обрати послугу, яка Вас зацікавила.

Послуги для юридичних осіб.

Послуги для фізичних осіб.