Про нас

Адвокати бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» супроводжують широкий спектр рішень задач із банківських спорів, житлових спорів, питань спадку, шлюбно-сімейних спорів, трудових спорів, оскарження дій та бездіяльності державних органів, захисту прав споживачів, спорів з майном, земельних спорів, інших питань.

Адвокатське бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» здійснює правовий аудит (Legal Due Diligence), структурування угод за участю банківських структур й інше структурування угод. Проводить аналіз структури угод з кредитування, банківських переказів та гарантій. В рамках юридичного обслуговування складає для клієнтів фінансові угоди, розроблює продукти і документацію для учасників банківського і фінансового ринку. Наша компанія надає юридичні консультації в Києві та інших містах України, які допоможуть в питаннях кредитування, фінансування, інвестування.

Адвокатське бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» завжди забезпечує конфіденційність і нерозголошення інформації, що становить адвокатську таємницю. Бюро постійно забезпечує умови, що виключають доступ сторонніх осіб до інформації про клієнта або її розголошення. Чинним законодавством України заборонено вимагати від адвокатів надання відомостей, що є адвокатською таємницею. Адвокати не можуть бути допитані, також забороняється проведення огляду, розголошення, витребування чи виїмки у них документів, пов’язаних із здійсненням адвокатської діяльності.

Юридичний і життєвий досвід залучив до команди нотаріусів, суддів у відставці, реєстраторів, виконавців. Очевидно, всі вони виступають в якості радників і консультантів, що допомагає адвокатам бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» всебічно і з урахуванням накопичених знань оперативно вирішувати поставлені завдання.

Ми свідомо не використовували на сайті слово «проблема», так як думаємо, що проблеми можуть бути тільки зі здоров’ям. Все інше – це життєві ситуації та завдання, вирішення яких є нашою основною метою.