Чому обирають нас

Тільки ЕКСПЕРТНА думка. Перш ніж зайнятися адвокатською діяльністю, наші експерти працювали в спеціалізованих галузях права, що дозволяє застосовувати всебічний підхід до вирішення поставлених завдань.
Креативність і індивідуальність. Там, де юристи використовують шаблони, ми знаходимо рішення зі здавалось би безвихідної ситуації, використовуючи обстановку, предмети й обставини незвичайним чином. Нетривіальне та нестандартне рішення складних завдань.
Орієнтація на успіх. Об’єднання Ваших цілей з нашою мотивацією в добре організований робочий процес, результатом якого є досягнення нашими клієнтами успіху. Ми завжди орієнтовані на досягнення кінцевого результату.
Тісна співпраця. Ми доступні в режимі 24/7. Усвідомлюючи необхідність постійного комфорту для клієнтів і того, що юридичні питання можуть виникнути в будь-який момент, ми працюємо в режимі 24/7. Ми негайно інформуємо клієнта про будь-які зміни в законодавстві, тактиці та стратегії, судових засіданнях щодо поставлених завдань.
Партнерська мережа охоплює більшість регіонів України. Географія діяльності наших клієнтів виходить за межі м. Києва та Київської області. Вам більше не потрібно оплачувати окремі витрати на відрядження Вашого юриста в інший регіон. Отримати, доставити документи, провести первинний аналіз на місці, налагодити режим відеоконференції, взяти участь у засіданні допоможе наша партнерська мережа, яка охоплює більшість регіонів України.

Адвокатське бюро Тараса Гарасіма

«БІЗНЕС БАНКІНГ КОНСАЛТИНГ»

Чого очікують фізичні та юридичні особи, набираючи в пошуковому рядку «Адвокат Київ», «Адвокат в Києві», «юридична консультація»? Звичайно, їм потрібен адвокат, якому можна довіряти і який надає якісні та ефективні юридичні послуги. Адвокатське бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» надає широкий спектр послуг за такими напрямками: банківське та фінансове право, рухоме та нерухоме майно, супровід бізнесу юридичних і фізичних осіб, судові суперечки та практика в сфері економічних злочинів. Ми сконцентрувалися на вказаних практиках, так як наші партнери-адвокати займали різні посади від фахівця до керівника в різних сферах, що дозволяє розібратися в поставлених завданнях зсередини. Варто акцентувати увагу на тому, що Адвокатське бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» здійснює свою діяльність, неухильно дотримуючись вимог адвокатської таємниці, адвокатської етики та конституції України. А значить, питання, зміст порад, консультацій, роз’яснень адвоката, складені нами документи, вся інформація про клієнта є адвокатською таємницею і захищається законом. Ведучи свою діяльність в режимі 24/7, адвокати бюро оперативно реагують на поставлені завдання і протягом короткого відрізка часу здатні втрутитися в будь-яку складну для Вас ситуацію. Усвідомлюючи соціальну значимість юридичної грамотності населення, ми практикуємо безкоштовні юридичні консультації для незахищених верств населення.
Засновником і керівником Адвокатського бюро «Бізнес Банкінг Консалтинг» є адвокат Гарасім Тарас Васильович, який має статус адвоката з 2007 року, дві вищі освіти та понад тринадцять років юридичного стажу роботи в банківських і фінансових установах на керівних посадах.

ПРОФЕСІЙНА КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТА КИЇВ.
ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ НАДІЙНО І РЕЗУЛЬТАТИВНО
Хороший адвокат в Києві повинен не просто досконально знати закони та прекрасно орієнтуватися в тонкощах даної професії, він повинен постійно навчатися, розвиватися, вміти правильно доносити свої думки до оточуючих, чітко та грамотно відстоювати свою позицію і, звичайно ж, отримувати позитивний результат у всіх взятих справах. У будь-якому місті будь-яка людина може опинитися у різних непередбачених обставинах, в зв’язку з якими йому може знадобитися юридична консультація. Адвокатське бюро Тараса Гарасіма «Бізнес Банкінг Консалтинг» – це команда професіоналів з багаторічним досвідом в різних областях юриспруденції, які допоможуть не допустити порушення Ваших законних прав та інтересів. Вибравши нас, Ви отримаєте прозорий і чесний аналіз Вашої ситуації, ми прорахуємо всі можливі ризики у справі і в обов’язковому порядку повідомимо про них. Оскільки ми постійно стежимо за найменшими змінами в законодавстві України, ми надаємо тільки результативну допомогу нашим клієнтам. Допомога адвоката може бути надана як фізичним, так і юридичним особам, починаючи від громадян і закінчуючи великими компаніями. Консультація юриста в нашій компанії – це не стандартне і шаблонне спілкування, для нас важлива не тільки наша репутація, а й кожен клієнт, тому всі питання та завдання вирішуються виключно в індивідуальному порядку. Ми надаємо послуги в цивільних, адміністративних, господарських та кримінальних справах, а також у різних сімейних і житлових спорах. Представляємо інтереси клієнтів у судах всіх інстанцій, при цьому розробляючи ефективні стратегії своєї правової позиції. Будь-який наш адвокат Київ готовий допомогти Вам у вирішенні ситуацій, надаючи усну консультацію, за необхідності складаючи судові або будь-які інші юридичні документи, представляючи Вас в судах. При зверненні в наше бюро Ви отримуєте консультацію юриста. Після вивчення ним наданих документів і ознайомлення з суттю справи Ви отримаєте рекомендації щодо подальших дій з метою вирішення поставлених завдань. Інформація, яку Ви надаєте нашим адвокатам, є повністю конфіденційною і ні за яких обставин не підлягає розголошенню. Також наша компанія практикує таку послугу, як безкоштовна консультація юриста. Скориставшись нею, Ви зможете в телефонному режимі отримати повноцінні відповіді та поради з будь-якого виниклого у Вас питання.

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ ЯКІСНО І НЕДОРОГО
На сьогоднішній день абсолютно будь-яка сфера діяльності регулюється нормами закону. І використання юридичних послуг стало просто необхідністю, так як іноді вкрай потрібна своєчасна консультація професіонала, щоб уникнути складних ситуацій і запобігти їм. Тому дуже важливим є вибір юридичного бюро, яке зможе забезпечити надійний захист і допоможе правильно вийти з виниклої ситуації. Адвокатське бюро Тараса Гарасіма «Бізнес Банкінг Консалтинг», завдяки своєму багаторічному досвіду, зможе вирішити найскладніші юридичні завдання і знайде найрезультативніші рішення. Наші адвокати – це висококваліфіковані фахівці з величезним досвідом у своїй діяльності. Нашими головними перевагами є те, що ми відповідально ставимося до будь-якої роботи, порядно і якісно вирішуємо будь-яке поставлене перед нами завдання. Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг, у нас є адвокат із банківських спорів, адвокат з житлових спорів, адвокат з питань спадку, адвокат зі шлюбно-сімейних спорів, адвокат з трудових спорів, адвокат з оскарження дій і бездіяльності державних органів, адвокат із захисту прав споживачів. Ми вирішуємо спори з майном, земельні спори, адміністративні питання та багато іншого. Всі наші юристи є висококваліфікованими фахівцями, які в своїй діяльності чітко дотримуються законодавства України. Ми захищаємо права та свободу громадян, представляємо в суді інтереси фізичних і юридичних осіб, надаємо юридичну допомогу та підтримку кожному, хто її потребує. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного свого клієнта і вирішуємо завдання будь-якої складності. Ми надаємо консультації та пояснення, які знаходяться в нашій компетенції, даємо висновки, складаємо документи і скарги правового характеру. В рамках дотримання закону наші юристи, перш за все, віддають пріоритет інтересам наших клієнтів. Ми не використовуємо методи та засоби, що суперечать законам, не допускаємо компромісів, якщо вони мають розбіжності з інтересами клієнтів. При виконанні своєї роботи наші адвокати не тільки розробляють для клієнта методи вирішення завдань, а й беруть на себе відповідальність у вирішенні будь-якого питання. Ми надаємо найефективнішу та найрезультативнішу юридичну підтримку і допомогу, надаємо послуги якісно і з високим професіоналізмом в справах різної складності та спрямованості. Для Вашого захисту всі наші юристи використовують свої кращі особисті якості, а також знання і досвід. Основними принципами, якими ми керуємося у своїй діяльності, є адвокатська етика, сумлінне ставлення до кожної справи, чесність, порядність і, звичайно, націленість виключно на позитивний результат.

Читать полностью